50 років Velar: історія Range Rover

13.04.2017  • Land Rover анонсував відкриття інтерактивного проекту для відвідувачів заводу Соліхалл.
  • Виставка-подорож в історію Range Rover від Velar 1967 року до Velar 2017 року
  • Інтерактивна виставка-подорож в історію легендарного британського розкішного позашляховика.

Land Rover анонсував відкриття інтерактивної виставки для відвідувачів заводу Соліхалл.
«Історія Range Rover» це інтерактивний проект створений компанією на честь 50-річчя найвідомішого у світі розкішного позашляховика.

Range Rover виробляється в Соліхаллі з 1970 року, але його історія почалась ще в 1967 році, коли був представлений перший секретний протопип Range Rover під назвою Velar. Виставка переносить відвідувачів в часі в середину 60-х років, проводить по ключовим етапам розвитку моделі, демонструє Range Rover Sport і Range Rover Evoque та завершується на захоплюючому експонаті – новому Range Rover Velar, представленому у 2017 році.

«Історія Range Rover» це вже другий спеціальний інтерактивний проект для відвідувачів заводу Соліхалл. Йому передує виставковий проект «Defender Celebration» який відвідало більше 11 тисяч шанувальників моделі у 2015 році.

Роджер Краторн (відомий як пан Land Rover), брав активну участь у створенні виставки присвяченій 50-річчю Range Rover: «Виставка розповідає неймовірну історію Range Rover, від оригінального протопипу Velar до сучасної нової моделі. У 1967 році я почав свою кар’єру в Land Rover в якості технічного помічника команди розробки Velar, ціль якої було створення унікального, розкішного автомобіля. З того моменту пройшло вже 50 років, а Range Rover пройшов свій довгий шлях. І ось ми знову створили щось неймовірне та захоплююче»

Відкриття виставки Range Rover збігається зі стартом виробничих турів «Velar» на заводі Соліхалл. Range Rover Velar це вже третя абсолютно нова модель за останній рік, запущена на заводі, після Jaguar F-PACE і нового Discovery. Range Rover Velar вироблятиметься у найбільшому в світі цеху, де виконуютьсяповністю алюмінієві автомобільні корпуси, а фінальні штрихи та преміальне оформлення салону відбуватиметься в унікальній залі обробки автомоілів, ці приміщення здатні одночасно виробляти одразу три різні позашляховики Jaguar Land Rover – все це, щоб задовільнити попит та потреби замовників в різноманітних специфікаціях.

Найджел Бленкінсоп, виконавчий директор в Соліхаллі, сказав: «Ми дуже пишаємося тим, що будемо виробляти Range Rover Velar в Соліхаллі, на батьківщині Range Rover. За останні роки ми інвестували понад £ 2 млрд, що дозволить нам потроїти виробництво та стати виробником номер один у Великобританії».

За останні 5 років роботи завод Соліхалл сприяв подвоєнню продажів компанії та кількості працівників. Така діяльність стала основою відродженню автомобільного сектору в Великобританії, забезпечуючи 240 000 робочих місць в повному логістичному ланцюгу.