Безпечна дорога з «Віннер» і Traffic Challenge

11.07.2018

Безпека на дорозі є одним із головних принципів Корпоративної соціальної відповідальності «Віннер». Про гостру потребу особливої уваги до цього питання є трагічна статистика: лише за 5 місяців 2018 року на дорогах України загинуло 988 людей. За даними звіту ВООЗ, дорожні аварії є однією з головних причин дитячої та молодіжної смертності. Кожен день у світі гине майже 500 дітей. Багато одержують травми або стають інвалідами. Щоб зробити свій внесок у запобігання ДТП, особливо за участі дітей, компанія «Віннер Груп Україна» долучилися до Національної освітньої програми Traffic Challenge. Мета програми – сформувати національну культуру поводження на дорозі та знизити рівень дитячого травматизму та смертності від ДТП. Проект реалізується в рамках 10-річчя дій із безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН та відповідно до Стратегії безпеки дорожнього руху, ухваленої Кабінетом Міністрів України 14 червня 2017 року.

У рамках Traffic Challenge в Україні стартувала національна інформаційно-освітня кампанія «Стривай!» про 5 причин загибелі в ДТП. «Не роби дурні!» – із таким закликом Бог із у нових соціальних роликах звертається до глядача голосом Михайла Хоми, фронтмена гурту DZIDZIO. Одна з найбільших в Україні мереж заправок буде транслювати ці ролики протягом місяця на своїх моніторах. Міністерство інформаційної політики забезпечить ротацію цієї соціальної реклами на телебаченні і в мережі кінотеатрів по всій Україні.

Інформаційно-освітня кампанія «Стривай!» направлена на підтримку безкоштовного освітнього сайту з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB). Ця платформа, що запущена за підтримки «Віннер Груп Україна», є першим діджитал-хабом із безпеки дорожнього руху, який поєднує в собі різні формати навчання для різних вікових груп.
У хабі безпека дорожнього руху вивчається за актуальними світовими методиками, алгоритмами та даними. Такий віртуальний тренінговий центр створено для допомоги фахівцям, що працюють із малечею та молоддю.

У рамках програми Traffic Challenge відбуваються також освітні вебінари для дітей та батьків, зокрема на такі теми: безпека дорожнього руху для велосипедистів, правила безпечного паркування, безпека при пересуванні містом без батьків, дитина та автомобільний транспорт, безпечна поведінка дитини в автомобілі як пасажира і помічника водія тощо.

Партнери проекту – Патрульна поліція України, Уряд Канади в рамках проекту PTAP, Проект ЄС з безпеки дорожнього руху TRACECA в Україні, Міністерство інформаційної політики, Міністерство інфраструктури, Транспортний підкомітет  Верховної Ради України.

Для «Віннер» соціальна відповідальність – це турбота компанії про партнерів, клієнтів та суспільство, яка відчутна і за порогом автоцентру чи офісу. Автомобільні компанії стимулюють збільшення кількості автомобілів і водіїв, тому мають так само активно пропагувати суворе дотримання правил дорожнього руху, безпеки на дорозі, захищеності пішоходів, особливо найменших. Саме тому активна підтримка проекту «Traffic Challenge» цього року є надважливою частиною соціальної відповідальності «Віннер».