Другий реанімобіль приїхав до Львова

09.07.2018

29 червня відбулася урочиста передача вже­ другого неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Другий реанімобіль також було створено на базі Ford Transit із новітнім медичним обладнанням для перевезення щойно народжених малюків, чиє здоров’я опинилося під загрозою. Ця подія є ще одним кроком у рамках благодійної співпраці компанії «Віннер» та Львівської лікарні.

Про гостру потребу такої унікальної «швидкої допомоги» свідчать невтішні показники: понад 700 немовлят із масою тіла від 500 г щороку надходить у відділення інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласної лікарні. Сюди з усієї області з’їжджаються найменші пацієнти, транспортування яких має бути максимально надійним, безпечним, позбавленим коливань та вібрацій. Тепер львівські лікарі зможуть забезпечити такі умови завдяки надсучасному обладнанню реанімобіля, зокрема автономному інкубатору для довготривалого транспортування новонароджених із високотехнологічними амортизаторами.

Іван Гинянський, засновник, СЕО та власник «Віннер», разом із  генеральним директором Петром Рондяком та членами правління компанії особисто передав ключі від нового авто Михайлу Гичці, генеральному директору лікарні. Допомога Україні і зокрема проект відродження Львівської лікарні має особливе значення для пана Гинянського:

«Я дуже вдячний усім лікарям та своїй команді за цей чудовий день! Та перш за все – своїй матері Катерині Гинянській. Саме завдяки її ініціативі та силі волі ми переїхали колись до США. Мої батьки народилися саме тут, на Західній Україні, проте змушені були залишити батьківщину в 1930-х роках. І тепер я маю змогу допомогти своїй Батьківщині здійснити системні зміни, зокрема в дитячій медицині, та зберегти пам’ять своєї матері, на честь якої буде названо неонатальний корпус Львівської лікарні. Відповідальність компанії перед суспільством, зокрема соціальна благодійність, має бути невід’ємною частиною кожного бізнесу, який прагне розвиватися в здоровій, успішній, багатій і щасливій країні».

Здійснити передачу другого реанімобіля «Віннер» допомогли вже постійні партнери, яких пов’язує бажання змін і прагнення допомогти, – Благодійна організація «Клуб Левів міста Києва» та офіційні дилери автомобілів Ford «ВіДі Груп» та «Велет Авто».

Наступним кроком «Віннер» у розвитку системи медичної допомоги новонародженим дітям у зоні ризику стане повна реконструкція неонатального відділення Львівської лікарні, що розпочнеться вже цього літа.