Ford святкує випуск 10-мільйонного автомобіля Mustang

10.08.2018
  • Компанія Ford святкує сходження з конвеєра заводу у Флет Рок, шт. Мічиган, свого 10-мільйонного автомобіля Ford Mustang – символу успіху та незалежності в усьому світі.
  • Ford Mustang став бестселером серед спортивних автомобілів за останні 50 років, а також чемпіоном за кількістю появ у кінофільмах і кількістю шанувальників у Facebook порівняно з іншими автомобілями. Від початку продажів Mustang у Європі в 2015 році там було продано понад 38 000 цих автомобілів.
  • 10-мільйонний Ford Mustang GT моделі 2019 року є високотехнологічним автомобілем із шестиступеневою коробкою передач, відкидним верхом і двигуном V8 потужністю 460 к.с. Він має такий самий білий колір (Wimbledon White) і назву моделі, як VIN 001– перша серійна модель Ford Mustang із трьома передачами та 164-сильним двигуном V8.
  • Більш ніж 60 власників автомобілів Ford Mustang моделей усіх попередніх років разом збираються в США для відзначення випуску 10-мільйонного автомобіля Mustang. Під час цієї події можна буде також побачити в повітрі славнозвісний винищувач із такою ж назвою – Р-51 Mustang.

Кельн, Німеччина, 10 серпня 2018 р. – Компанія Ford святкує випуск 10-мільйонного автомобіля Mustang – лідера продажів в Америці серед спортивних автомобілів за останні 50 років і в усьому світі три останні роки поспіль.10-мільйонний Ford GT Mustang моделі 2019 р. білого кольору, виготовлений на складальному заводі компанії Ford у Флет-Рок, шт. Мічиган, є високотехнологічним автомобілем із шестиступеневою коробкою передач, 460-сильним двигуном V8, відкидним верхом та найсучаснішими системами допомоги водієві. Перший серійний автомобіль Mustang із трьома передачами та двигуном типу V8 потужністю 164 к.с. був такого ж кольору та мав таку ж назву моделі (VIN 001).«Mustang є серцем і душею нашої компанії та улюбленим автомобілем в усьому світі», – каже Джім Фарлі (Jim Farley), президент Ford Motor Company, відповідальний за глобальні ринки. – Коли я бачу автомобіль Mustang на вулиці Детройта, Лондона або Пекіна, я відчуваю таке ж хвилювання, яке було в мене, коли я придбав свій перший Mustang купе моделі 1966 р., на якому я їздив по країні, коли мені ще не виповнилося 20 років. Ім’я Mustang завжди приваблює, якою б мовою ви не розмовляли».Компанія Ford відзначає цю знаменну подію святковими заходами для своїх співробітників у штаб-квартирі компанії в Дірборні та на складальному заводі у Флет-Рок, США. Під час цих заходів можна буде побачити в повітрі три винищувачі часів другої світової війни Р-51 Mustang, також відбудеться автопробіг автомобілів Mustang різних моделей, які виготовлялися протягом більш ніж 50 років, від Дірборну до Флет-Рок, де тепер виготовляються автомобілі Mustang.

Протягом 54 років автомобілі Mustang виготовлялися у м. Сан-Хосе, шт. Каліфорнія, та м. Метучен, шт. Нью-Джерсі, але першим місцем виготовлення Mustang є Дірборні шт. Мічиган

Бестселер серед спортивних автомобілів
За результатами аналізу даних щодо загальної кількості зареєстрованих у США спортивних автомобілів усіх класів за 1966-2018 рр., наданих компанією IHS Markit, Mustang залишається лідером продажів в Америці вже понад 50 років. Після початку продажів Mustang у Європі в 2015 році компанією Ford там було продано понад 38 000 цих культових авто.

Минулого року за кількістю продажів Mustang залишив позаду Porsche 911 у 13 європейських країнах, зокрема у Великій Британії та Іспанії. Лідерами за продажами автомобілів Mustang у Європі в 2017 р. стали Німеччина, Велика Британія, Франція, Бельгія і Швеція.

Кращий, ніж будь-коли
Остання модель Ford Mustang перевершує своїх попередників за технологічністю, ходовими характеристиками та можливостями персоналізації.

Новий Ford Mustang має більш естетичний зовнішній вигляд та оновлений салон із 12-дюймовим дисплеєм панелі цифрових приладів і оздобленням із приємних на дотик матеріалів. 5-літровий 450-сильний двигун Ford V8 і 10-ступенева АКПП забезпечують прискорення від 0 до 100 км/год за 4,3 секунди, витрату пального 12,1 л на 100 км і викиди CO2 – 270 г/км.* На версії з ручною шестиступеневою коробкою передач використовується нова технологія компанії Ford для забезпечення відповідності швидкості обертання і більш плавного та швидкого переходу на нижні передачі з короткочасним різким відкриттям дросельної заслінки потужного двигуна.

Також у моделі використані такі сучасні технології як регульована підвіска MagneRide®, можливість вибору режиму керування та нова система регулювання інтенсивності вихлопу Active Valve Performance Exhaust з інноваційним режимом «Хороший сусід», який можна використовувати під час поїздок вночі або рано-вранці, щоб не заважати сусідам. Серед технологій допомоги водієві – система запобігання зіткненням із системою виявлення пішоходів, а також система утримання смуги руху.

Крім цього, раніше цьогоріч компанія Ford презентувала спеціальну версію цього автомобіля Ford Mustang Bullitt на честь 50-й річниці легендарного фільму «Булліт» кіностудії Warner Brothers, який оснащено двигуном V8 об’ємом 5,0 л підвищеної потужності.

Сьогодні випускається вже шосте покоління автомобілів Ford Mustang. Крім того, що модель Mustang залишається лідером продажів, сторінка Mustang на Facebook отримала більше лайків, ніж сторінки будь-яких інших автомобілів.