FORD випробовує перший у світі серійний гібридний фургон TRANSIT CUSTOM PHEV у Валенсії

14.05.2018

  • Компанія Ford планує активізувати дослідження можливостей використання для більшості міських рейсів гібридних plug-in-фургонів, що працюють виключно на електричній енергії
  • У рамках співпраці з регіональним урядом Валенсії та мерією м. Валенсія компанія прагне краще зрозуміти переваги як для довкілля, так і для клієнтів
  • Фургони Transit Custom, що вже проходять випробування в Лондоні, оснащуються удосконаленим електроприводом, а 1,0-літровий двигун EcoBoost сприяє збільшенню запасу ходу від батареї

ВАЛЕНСІЯ, Іспанія, 10 травня 2018 р. — Міста належать до найскладніших робочих середовищ для фургонів, адже пасажирські перевезення, доставка вантажів і транспортне забезпечення сфери послуг тут пов’язані з неабиякими труднощами. Компанія Ford, яка вже досліджує можливості вирішення таких проблем за допомогою plug-in гібридів (PHEV) у Лондоні, сьогодні оголосила про початок випробувань у Валенсії, Іспанія.

Співпраця між Ford Smart Mobility, регіональним урядом Валенсії та мерією м. Валенсія покликана визначити, у який спосіб парки гібридних моделей Transit Custom можуть сприяти очищенню повітря та підвищенню ефективності перевезень.

«Компанія Ford активно працює над подоланням викликів у сфері міської мобільності, пасажирських перевезень, доставки вантажів і транспортного забезпечення сфери послуг, — говорить Стівен Армстронг (Steven Armstrong), президент і виконавчий директор підрозділу компанії Ford Motor Company у Європі, на Близькому Сході та в Африці. – Оскільки кожне місто унікальне по-своєму, нам важливо розглядати проблему мобільності з різних точок зору. Наші дослідження у Валенсії допоможуть нам отримати чітке уявлення про переваги, які можуть принести малі та середні парки автомобілів, що працюють насамперед від електроенергії».

Партнерство Ford та муніципалітетом міста Валенсія не лише доповнює випробування в Лондоні, але й відображає інвестиції на суму 11 млрд доларів США, які Ford вкладає у формування власного портфеля електрифікованих продуктів із метою збільшити до 2022 року кількість електрифікованих моделей автомобілів на світовому ринку до 40, причому 16 з них мають бути моделями з повністю електричним приводом на акумуляторних джерелах живлення.

Фокус досліджень в Іспанії буде зміщений у напрямку використання малих і середніх парків гібридних фургонів Transit Custom із заряджанням від електромережі (PHEV), що переміщуються суто на електротязі з цільовим запасом ходу з нульовими викидами понад 50 км. Відзначений нагородами 1,0-літровий двигун EcoBoost слугує засобом збільшення ходу і дозволяє позбавитися обмежень, пов’язаних із дальністю поїздки, забезпечуючи заряджання батарей, коли виникає потреба у поїздках на більшу відстань.

Проект Transit PHEV, початок серійного виробництва якого запланований на 2019 рік, підтверджує ставлення Ford до Іспанії та Валенсії як до найважливіших місць виробництва у Європі. За період з 2011 року компанія Ford інвестувала у Валенсії понад 2,9 млрд євро, а в листопаді 2017 року компанія оголосила про інвестиції на суму понад 750 млн євро у завод із виробництва автомобілів у Валенсії з метою налагодження виробництва Ford Kuga наступного покоління.

«Виклики у сфері захисту довкілля та мобільності, з якими стикаються такі міста, як Валенсія, можна подолати тільки за допомогою сильного лідерства і сміливих інновацій, – заявив на урочистому відкритті президент Женералітату Валенсії Сімо Пуїг (Ximo Puig). – Ми дуже раді, що Ford продовжує підтримувати громаду Валенсії, приносячи в місто інноваційні технології».

Дванадцять гібридних фургонів Transit Custom, оснащених телематичним обладнанням і технологією геофенсингу, беруть участь у 12-місячних випробуваннях у Лондоні, які компанія Ford розпочала дещо раніше цьогоріч у рамках співпраці з корпорацією Transport for London та різноманітними корпоративними клієнтами — від поліції Лондона до служб доставки та будівельних компаній.

# # #

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і технічне обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 54 тисячам робітників на підприємствах, що знаходяться в повній власності компанії, і приблизно 69 тисячам осіб, якщо враховувати спільні та неконсолідовані підприємства. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були завезені до Європи в 1903 році — у тому ж році була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.