JAGUAR РУХАЄТЬСЯ ВПЕРЕД З НОВИМ ЕЛЕКТРИЧНИМ І-PACE

01.03.2018

  • Новий I-PACE підносить Jaguar у авангард революції електромобілів
  • Розроблений з самого початку як електричний транспортний засіб (EV), I-PACE пропонує сміливий ефектний дизайн та внутрішній простір для п’ятьох дорослих та багажу
  • Електричний повнопривідний Jaguar із двигуном, що видає потужність у 400 к.с. і 696Нм, та розганяється до 100 км/год за 4.8 секунди
  • Літій-іонний акумулятор потужністю 90 кВт/год забезпечує діапазон ходу у 480 км, з навігацією, для гарантування оптимального маршруту
  • Повністю алюмінієва архітектура електромобіля забезпечує міцність конструкції корпусу Jaguar з розподілом ваги 50:50
  • Швидка громадська зарядка заряджає авто від 0-80% всього за 40 хвилин, а 15 хвилин зарядки гарантують діапазон руху в 100 км
  • Інтелектуальні налаштування використовують алгоритми штучного інтелекту для адаптації IPACE до особистих уподобань водіїв
  • Бездротове оновлення усіх систем, щоб клієнти завжди мали найсучасніше програмне забезпечення
  • З нульовими викидами вихлопних газів власники I-PACE можуть отримувати вигоду від зниження дорожніх податків та зменшення плати за проїзд

“Де інші компанії розмірковують над майбутнім, ми його будуємо. Ми порушили всі правила, щоб створити найновішого члена родини PACE, повністю електричного Jaguar I-PACE. З нульовими викидами вихлопних газів, без викидів CO2, він стрімко наближає нас до нашого бачення чистого, безпечного та стабільного майбутнього ” – Д-р Ральф Спет, генеральний директор Jaguar Land Rover

Jaguar I-PACE – найочікуваніший електричний автомобіль. Чистий, розумний, безпечний I-PACE надає стабільну продуктивність, технологію штучного інтелекту наступного покоління (AI) та практичність п’ятимісного позашляховика, що виводить Jaguar на перше місце у революції електричних авто (EV).

“Ми створили його використовуючи нові електричні технології батареї з дизайном, розробленим з самого початку для оптимізації продуктивності, аеродинаміки та внутрішнього простору. Результат являє собою I-РАСЕ – справжній EV, що насправді орієнтований на водія. Для клієнтів I-PACE – заправні станції є минулим, уявіть собі, що після нічного заряджання вони прокидаються щоранку з “повним баком палива”!” – Ян Хобан, директор лінійки автомобілів Jaguar I-PACE

ЕЛЕКТРИЧНИЙ
За допомогою найновішого літій-іонного акумулятора потужністю 90 кВт, що використовує 432 батарейки, I-PACE забезпечує діапазон ходу у 480 км (WLTP цикл). Власники зможуть заряджати акумультор від 0 до 80% за 40 хвилин, використовуючи швидку зарядку постійного струму (100 кВт). Домашня зарядка від настінного коробу змінного струму (7 кВт) дозволить досягти такого ж рівня зарядки за більш ніж десять годин, що ідеально підходить для заряджання протягом ночі.

Набір інтелектуальних оптимізуючих технологій включає в себе систему попереднього кондиціонування акумулятора: під час підключення I-PACE автоматично підвищує або знижує температуру акумулятора, щоб максимально збільшити діапазон ходу.

ПОТУЖНІСТЬ
Розроблені Jaguar, два електродвигуни (з важелями, що проходять через самі двигуни для компактності) забезпечують виняткову комбіновану продуктивність 400 к.с. і 696 Нм, а також повний привод на всіх типах поверхні.

Високий крутний момент та енергоефективні характеристики двигунів забезпечують спортивну продуктивність автомобіля, розганяючи I-PACE від 0 до 100 км/год всього за 4,8 секунди. Миттєва продуктивність поєднується з винятковим комфортом їзди та зручною динамікою водіння.

Спеціальна алюмінієва конструкція EV створена, використовуючи сучасні технології скріплення, що забезпечує легку та жорстку конструкцію, із показником жорсткість у 36 кгНм/градус, що є найвищим показником з будь-якого Jaguar.

Акумулятор знаходиться в центральній частині між двома осями і максимально опущений, з ущільненням між корпусом та дном. Таке місце розташування забезпечує ідеальний розподіл ваги 50:50 та низький центр тяжіння. Разом із переднім подвійним поперечним кузовом і задньою віссю Integral Link (додатково) пневматична підвіска та технологія адаптивної динаміки забезпечують гнучке керування та комфортну їзду.

ДИЗАЙН
На дорозі не буде існувати нічого іншого окрім Jaguar I-PACE. Він розроблений та спроектований таким чином, щоб максимально використовувати переваги своєї розумної електричної трансмісії та максимізувати потенціал власних переваг.

Під впливом суперкара Jaguar C-X75 був створений його гладкий кузов-купе, занижений капот, аеронавігаційний дизайн даху та криволінійний дизайн заднього скла. Такий дизайн передньої частини вигідно контрастує з його задньою частиною, що допомагає зменшити коефіцієнт тертя до 0,29. Щоб оптимізувати баланс між охолодженням та аеродинамікою, необхідно активізувати Active Vans: відкрити для охолодження, або закрити, коли потрібно згладити повітряний потік.

Усередині, салон має оптимізований простір для пасажирів, а інноваційні матеріали (у тому числі варіант преміум-класу текстури інтер’єру типу Квадрат) і підвищена увага до деталей демонструють, що перед вами справжній Jaguar.

I-PACE – це середньорозмірний SUV, але конструкція трансмісії дозволяє йому отримати внутрішній простір, як у позашляховиків значно більшого розміру. Пасажири другого ряду можуть насолоджуватися простором у 890 мм, та відділенями для зберігання у 10,5 літрів. Також, розміщення планшета та ноутбука знаходиться під сидіннями, а багажне відділенні пропонує 656-літровий об’єм та 1 453 літра зі складеними задніми сидіннями.

ТЕХНОЛОГІЇ I-PACE
Інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo, з інноваційною комбінацією сенсорних екранів, ємнісних датчиків і тактильних фізичних контролерів є інтуїтивно зрозумілою у використанні.

Нова EV система навігації оцінює топографію маршруту до пункту призначення та інформацію про попередні подорожі, включаючи стиль водіння, для розрахунку персоналізованого діапазону руху та стану зарядки, та з винятковою точністю надає дані для максимальної довіри водія.

Просунута система використовує технологію “Smart Settings”, керовану алгоритмами AI, для ідентифікації індивідуальних уподобань водія, а потім адаптує його налаштування та інтер’єр I-PACE відповідно.

I-PACE також має намір запустити додаток Amazon Alexa Skill. Це означає, що власники зможуть завантажити на пристрій з підтримкою Alexa інформацію, що зберігається в додатку Jaguar InControl. Наприклад: Чи заблоковано мій елетромобіль? Який рівень заряду? Чи достатньо заряду, щоб дістатися до роботи?

Для забезпечення доступ до найновіших інформаційно-розважальних програм, телематики та програмного забезпечення для керування енергією акумулятора, I-PACE стане першим Jaguar де програмне забезпечення буде безперебійно оновлюватися через бездротовий доступ до Інтернету.

ВЛАСНІСТЬ
З постійно зростаючими витратами на життя, I-PACE стане популярним вибором для приватних клієнтів, ентузіастів та компаній, які прагнуть зменшити витрати на викиди вуглецю. I-PACE буде доступний до замовлення з 1 березня, у S, SE, HSE та First Edition.

Про компанію:
Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті