Jaguar XF 2017 модельного року: з дизельним двигуном та повним приводом, а також із більш орієнтованою для водія динамікою ходової частини

14.01.2018
У 2016 році всі нові моделі Jaguar XF, які вже стали еталоном динаміки керування та взаємодії з водієм у своєму класі, нададуть ще ширші можливості керування динамікою.

Вперше в салонах Jaguar буде представлено моделі з повним приводом (AWD) та чотирициліндровим екологічним високоякісним дизельним двигуном Ingenium об’ємом 2,0 літри та потужністю 180 к. с. Така комбінація надасть клієнтам переваги неперевершеного економічного використання палива разом з покращеними зчепленням з дорожнім покриттям та ефективністю за будь-якої погоди і буде доступна на всіх ринках.

Функція керування крутним моментом залежно від потреби Intelligent Driveline Dynamics (IDD) системи AWD компанії Jaguar — це технологія контролю нового покоління, розроблена виключно власними силами компанії. Впроваджена вперше у моделях F-TYPE AWD, IDD надає характер та маневреність заднього приводу, водночас забезпечуючи точну передачу правильного крутного моменту на передню вісь, коли це необхідно. Завдяки цьому максимально використовуються переваги ефективності та динаміки від додаткового зчеплення з поверхнею дороги. Результатом є чудовий контроль навіть за надзвичайно несприятливих погодних умов.

«Усі нові Jaguar XF вже визнані найбільш динамічними седанами у бізнес-класі. Тепер ми робимо переваги ефективності та зчеплення з поверхнею дороги повного приводу доступними для ще більшої кількості клієнтів по всьому світу шляхом поєднання системи з нашими екологічними високоякісними ефективними дизельними двигунами Ingenium.

Також, завдяки доступності наших технологій Configurable Dynamics та Adaptive Dynamics на більшій кількості моделей у лінійці, ми ще раз підвищуємо еталон плавності ходу та керованості.»

Кевін Страйд, Директор модельного ряду Jaguar XE, XF, F-PACE

Технологія Configurable Dynamics покращує досвід керування автомобілем, надаючи водієві можливість індивідуально налаштовувати підвіску, рульове керування, дросельну заслінку та трансмісію за допомогою сенсорного екрана в автомобілі. Спочатку представлена лише на моделях V6, технологія Configurable Dynamics відтепер доступна на всіх моделях з чотирициліндровим дизельним двигуном потужністю 180 к. с. та автоматичною коробкою передач.

У автомобілях, оснащених новітньою інформаційно-розважальною системою InControl Touch Pro, переваги технології Configurable Dynamics також доступні завдяки функції Dynamic-i. З її допомогою на сенсорному екрані розміром 10,2 дюйма відображаються секундомір, акселерометр, таймер кола та графіки активації педалей гальмування та прискорення, покращуючи характеристики ефективності нових XF.

Вперше система безступінчатого регулювання демпфування Adaptive Dynamics доступна на моделях з механічною коробкою передач. Найзатятішим водіям, незважаючи на більше залучення, припаде до душі вдосконалений контроль, який надає Adaptive Dynamics, разом з плавним, точним перемиканням передач, розробленим для 6-ступінчастої коробки передач.

Разом з еталонною динамікою автомобіля, нові XF мають виняткову зручність у користуванні та практичність, завдяки кращим в своєму класі просторі для пасажирів заднього сидіння та багажному відділенню об’ємом 540 літрів — найбільшому в цьому сегменті. Всі нові XF — одні з найбезпечніших автомобілів в своєму класі. Вони отримали максимальні п’ять зірок рейтингу Euro NCAP.

На XF припало майже 29 відсотків загальної кількості автомобілів Jaguar в усьому світі протягом перших шести місяців цього фінансового року, а впровадження повноприводних моделей з дизельним двигуном потужністю 180 к. с. допоможе зробити XF навіть більш успішними.»

Енді Госс, Директор з гуртових продажів Jaguar Land Rover

 

Зведена інформація щодо лінійки

До лінійки Jaguar XF 2017 модельного року увійдуть:

XF Pure, XF Prestige, XF Portfolio, XF R-Sport, XF S.

Лінійка силових агрегатів:

2,0-літровий дизельний двигун потужністю 163 к. с. з механічною/автоматичною коробкою передач та заднім приводом (RWD); 2,0-літровий дизельний двигун потужністю 180 к. с. з механічною/автоматичною коробкою передач та заднім приводом (RWD), автоматичною коробкою передач та повним приводом (AWD); 2,0-літровий бензиновий двигун потужністю 240 к. с. з автоматичною коробкою передач та заднім приводом (RWD); 3,0-літровий дизельний двигун потужністю 300 к. с. з автоматичною коробкою передач та заднім приводом (RWD);

3,0-літровий бензиновий двигун потужністю 340 к. с. з автоматичною коробкою передач та заднім/повним приводом (RWD/AWD); 3,0-літровий бензиновий двигун потужністю 380 к. с. з автоматичною коробкою передач та заднім/повним приводом (RWD/AWD).

МОДЕЛІ JAGUAR З ПОВНИМ ПРИВОДОМ

Адаптована до дизельних двигунів Ingenium потужністю 180 к. с. система повного приводу Jaguar з функцією керування крутним моментом залежно від потреби з Intelligent Driveline Dynamics забезпечує виняткове поєднання маневреності, потужності та ефективності.

Система повного приводу з функцією керування крутним моментом залежно від потреби, яка вже довела свій успіх з 3,0-літровими бензиновими двигунами V6 з турбонаддувом, на нових XF вперше буде запропонована з екологічним високоякісним чотирициліндровим дизельним двигуном Ingenium об’ємом 2,0 літри. Такий силовий агрегат буде доступний для клієнтів по всьому світу, включно з Північною Америкою.

Поєднання переваг динаміки та зчеплення з покриттям дороги AWD з чутливістю та економічністю використання палива двигуна Ingenium потужністю 180 к. с. і крутним моментом 430 Н·м та 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач робить новий XF ще більш привабливим вибором у бізнес-сегменті з викидами CO2 до 129 г/км.

За звичайних умов руху крутний момент двигуна повністю передається на задню вісь. Порівняно з системами постійного повного приводу це дозволяє зберегти динамічні характеристики та маневреність автомобіля з заднім приводом, забезпечуючи при цьому цілісність відчуття керування та зменшуючи втрати в трансмісії.

Величину крутного моменту та час, коли його необхідно передати на передню вісь, контролюється Intelligent Driveline Dynamics (IDD) — надзвичайно складною технологією, розробленою і відкаліброваною виключно фахівцями компанії. IDD постійно оцінює тертя між шинами та поверхнею дороги, а також ступінь використання доступного зчеплення контактної частини кожної шини.

Вперше використана на моделях F-TYPE AWD, IDD інтегрована в розподільну коробку і може застосовувати як стратегію попереджувального керування, засновану на прогнозуванні, так і керування, яке реагує на подію залежно від зворотного зв’язку. IDD також об’єднана в мережу з системами курсової стійкості Dynamic Stability Control (DSC), векторизації крутного моменту та Jaguar Drive Control.

Якщо IDD прогнозує, що задня вісь досягає межі доступного зчеплення, крутний момент передається на передню вісь. Крутний момент також може бути переданий на передню вісь, щоб допомогти зменшити надмірний занос при проходженні швидких поворотів, здійснюючи демпфування коливань по шляху.

Окрім вражаючої економії палива — 4,9 л/100 км — та низького рівня викидів CO2 —129 г/км, моделі з повним приводом та дизельним двигуном можуть похвалитися розгоном від 0 до 60 миль/год за 7,9 секунди. Максимальний крутний момент 430 Н·м (один з найбільших показників у цьому класі) двигуна Ingenium потужністю 180 к. с. отримується при 1750 об/хв, забезпечуючи сильне прискорення в середині діапазону і визначну реальну продуктивність. Максимальна швидкість — 222 км/год.
Adaptive Surface Response. Технологія зчеплення з поверхнею дороги для будь-яких умов

У XF, оснащених AWD, технологія Adaptive Surface Response (AdSR) може замінити режими Rain (Дощ), Ice (Крига), Snow (Сніг) системи Jaguar Drive Control та оптимізувати адаптування дросельної заслінки, автоматичної трансмісії та системи DSC залежно від типу поверхні.

Розроблена з провідної в світі, відзначеної нагородами технології Terrain Response від Jaguar Land Rover, AdSR забезпечує повне використання автомобілем доступного зчеплення з поверхнею дороги, підвищуючи впевненість водія навіть за дуже складних умов (наприклад, на вкритих льодом дорогах).

Поєднання AWD та AdSR разом з революційною системою All Surface Progress Control від Jaguar є унікальним у цьому сегменті та гарантує, що всі нові XF забезпечать неперевершену ефективність і надзвичайні можливості за будь-яких погодних умов.