Команда JAGUAR VECTOR побила світовий рекорд у перегонах на електрочовнах

15.06.2018

  • Новий світовий та національний рекорд проходження 143 км/год було встановлено гоночною командою  Jaguar Vector V20E
  • Побивши кращий попередній електричний рекорд  123,6 км/год здобутий у 2008
  • Розроблений у співробітництві технічного партнера  Jaguar Racing – Williams Advanced Engineering  з використанням технологій  Formula E

Лондон, Велика Британія, П’ятниця 15 червня 2018: гоночна команда Jaguar Vector Racing поставила абсолютний національний та світовий рекорд швидкості серед елктрочовнів, що працюють від батареї. Унікальний Jaguar Vector V20E досягнув середньої швидкості  143 км/год в обох напрямках відомого 1-кілометрового водного треку Коністон Вотер, Англія.

Електричний човен було розроблено командою Jaguar Vector разом з технічним партнером Jaguar Racing – Williams Advanced Engineering. Співзасновник Jaguar Vector та його технічний директор Пітер Дредж став пілотом V20E.

Вслід за оголошенням Jaguar у жовтні 2017 про те, що вони стануть ексклюзивним генеральним партнером компанії Vector, вся команда докладатиме максимум зусиль, щоб в майбутньому встановити ще більше світових та національних рекордів протягом наступних 18 місяців у рамках найбільшої ініціативи з розширення кордонів продуктивності та демонстрації можливостей Британських інженерів.

Малкольм Кріз, Засновник, Jaguar Vector Racing:

«Після 12 місяців важкої роботи, це фантастичний результат як для нашої команди, так і для всіх наших партнерів, а також великий крок у напрямку просування електрифікації для суднобудування та судноплавства. Це велика честь для команди Vector слідувати за Дональдом Кембеллом, Командором Ордену Британської Імперії, та встановлювати світові рекорди на відомому Коністон Вотер»

Марк Камерон, Директор з Експериментального Маркетингу, Jaguar Land Rover:

«Вітаю команду Jaguar Vector Racing з встановленням нового рівня для електричних човнів завдяки цьому рекорду. Jaguar це передові технології в електрифікації і наша місія – «Race to Innovate» («Перегони заради Інновацій), на треку та на воді. Я вдячний усій команді та нашому технічному партнеру – Williams Advanced Engineering за успішну адаптацію технологічних досягнень розроблених для спортивного автомобіля, які ми використовуємо у Formula E разом з командою Panasonic Jaguar Racing, для човна.

Крейг Уілсон, Генеральний Директор, Williams Advanced Engineering:

“Williams Advanced Engineering пишаються тим, що стали частиною цього нового світового рекорду, встановленого командою Jaguar Vector Racing, надаючи підтримку та застосовуючи свої знання у електрифікації аби створити потужний електрочовен, двигун та системи управління. Наш досвід у створенні електричних акумуляторів, які ми розробляли для усієї Formula E протягом останніх чотирьох сезонів та наше партнерство з Jaguar протягом змагань ABB FIA Formula E дали нам технічну та операційну основу, щоб досягти цього  неймовірного результату. Вітаю усіх, хто був залучений у проекті і є частиною цього великого досягнення.»