Новий двигун та системи безпеки для LAND ROVER DISCOVERY

18.06.2018

  • Найбільш функціональний позашляховик преміум класу у світу тепер оснащено 3-х літровим дизельним твін -турбованим двигуном з потужністю 360 к.с.
  • До систем допомоги водію додано Clear Exit Detection та Адаптивний круїз контроль з функцією Stop & Go
  • Тепер усі двигуни оснащені сажовими фільтрами для зменшення кількості викидів

Уітлі, Великобританія, 13 червня 2018 – Land Rover оновив свій семимісний преміум SUV Discovery, оснастивши його дизельним твін-турбо двигуном потужністю 360 к.с., системою допомоги водію з найновішими технологіями безпеки та підвищеним комфортом для клієнтів.

Новий 3-літровий дизельний двигун V6, іменований SDV6, видає 360 к.с. та вражаючі 700 Нм крутного моменту. Цей двигун здатен розігнати Discovery до 100 км/год за 7,5 секунд та надає плавність ходу під час керування, а також дає можливість буксирувати причеп вагою до 3 500 кг.

Як частина невпинних технологічних розробок двигунів Land Rover, SDV6 з паралельним турбонаддувом має оновлену впускну систему з паралельним інтеркулером та восьмиотвірним розпилювачем форсунки для більшої ефективності та кращих ходових характеристик.

Усі силові агрегати Discovery матимуть сажовий фільтр для більшої екологічності. Ефективні, встановлені впритул один до одного фільтри акуратно інтегровані у систему очистки вихлопних газів та захвачують сажу коли гази проходять крізь них. За звичайних умов руху, відфільтрована сажа буде окислена і перетворена на CO2, фільтр регенерується щоразу, як водію відпускає педаль акселератора.

«Останні оновлення закріпила за Discovery статус найбільш багатофункціoнального сімейного SUV з широкими технічними можливостями. Наш новий дизельний двигун демонструє чудові ходові характеристики та високу ефективність, на ряду з останніми розробками систем безпеки, які захищають не лише пасажирів автомобіля, а й інших учасників дорожнього руху.»  Нік Коллінс, Директор модельного ряду, Jaguar Land Rover

Тепер Discovery оснащено технологією Clear Exit Detection, яка попереджає водія та пасажирів про наближення  автомобілів позаду, велосипедистів або інших небезпек при спробі вийти з автомобіля. Якщо було виявлено небезпеку, світловий знак з’явиться на двері, попереджаючи пасажира.

Тепер адаптивний круїз контроль поставляється разом із технологією Stop & Go, що надати більше підтримки водію у бідь який момент. Він підтримує обрану водієм швидкість, коли це безпечно, а також автоматично передбачає та тримає задану відстань від автомобіля попереду. Технологія може, навіть, плавно зупинити автомобіль у щільному потоці, а коли транспортні засоби знов починають рух (хоча б через 3 секунди після зупинки) Discovery теж починає їхати, слідуючи за автомобілем попереду.

Ці технології було додано до пакету систем допомоги водію, щоб клієнти могли отримати якнайбільше від свого Land Rover, даючи змогу швидко доїхати, куди б ви не прямували. Land Rover також спростив процес підбору систем безпеки, розділивши їх на три пакети: Park Pack, Drive Pack та Driver Assist Pack.