Новий Ford Fiesta ST виводить характеристики «гарячих» хетчбеків на новий рівень завдяки технологіям, застосованим уперше в галузі

15.05.2018

  • З новим Ford Fiesta ST ви отримаєте найповнішу насолоду від водіння під життєрадісний «саундтрек» трициліндрового двигуна. Це досі недоступні водіям, неперевершені у своїй яскравості та захопливості відчуття
  • Цілковито новий 1,5-літровий двигун EcoBoost потужністю 200 к. с. розганяє автівку до 100 км/год (62 милі/год) за 6,5 секунд. Механічний диференціал підвищеного тертя сприяє поліпшенню зчеплення з поверхнею у поворотах
  • Пружини векторизації зусилля патентованої конструкції підвищують точність входження у повороти й реакцію автомобіля. Система вибору режимів керування Drive Modes дозволяє пристосувати динаміку автомобіля для гоночного треку і звичайної дороги, і включає систему швидкого старту для незмінно стрімкого рушання
  • До розширеного переліку варіантів персоналізації та технологій входять нові пакети стилізації, інформаційно-розважальна система SYNC 3 з 8-дюймовим сенсорним екраном і топова акустична система B&O PLAY.

КЕЛЬН, Німеччина, 14 травня 2018 р. Цілковито новий Ford Fiesta ST дарує найяскравіші враження від чутливості автомобіля, почуття єдності з ним та найповніше задоволення від водіння з-поміж усіх моделей Fiesta ST, бо в ньому використанню низку інноваційних «спортивних технологій», що покращують потужність і динаміку автомобіля, проходження поворотів і маневровість, а також уможливлюють різноманітні варіанти його використання — від поїздок у школу до перегонів на треку.

Хетчбек обладнано повністю новим 1,5-літровим бензиновим двигуном EcoBoost — першим трициліндровим двигуном на моделі Ford Performance, який розвиває потужність у 200 к с. і крутний момент 290 Нм. Він розганяється від 0 до 100 км/год (0-62 м/год) за 6,5 секунд і розвиває максимальну швидкість 232 км/год (144 милі/год).

Система вибору режимів керування, вперше встановлена на цілковито новому Fiesta ST дозволяє конфігурувати параметри двигуна, кермового управління та системи контролю курсової стійкості для налаштування режимів Normal, Sport і Track, одним натисканням кнопки змінюючи характер автомобіля — від практичного хетчбека до трекового спорт-кара. Система швидкого старту Launch Control (пропонується як опція), оснащена окремим графічним дисплеєм на панелі приладів, забезпечує водієві незмінно стрімке рушання з місця на гоночному треку.

Вперше застосований в моделі Fiesta ST механічний диференціал підвищеного тертя (limited-slip differential, LSD) оптимізує зчеплення з поверхнею на поворотах, а застосовані вперше в сегменті пружини векторизації зусилля, запатентовані Ford, забезпечують точніше входження у поворот, покращений контроль над задньою частиною та яскравіше відчуття єдності з автомобілем.

Повністю оновлений Fiesta ST від початку продажів пропонується у три- та п’ятидверній модифікаціях, з функціями забезпечення комфорту та зручності, серед яких підтримка мобільного підключення до інтернету через інформаційно-розважальну систему SYNC 3, топову акустичну систему B&O PLAY, а також ряд продуманих технологій допомоги водієві на зразок систем утримання в межах смуги руху Lane Keeping Aid та розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition.

«Водії “гарячих хетчбеків” мають великі сподівання щодо цього маленького автомобіля. Під час створення цілковито нового Fiesta ST ми використали знання, отримані в ході розробки останніх моделей Ford Performance, таких як Focus RS та Ford GT. Він встановлює нові стандарти задоволення від керування у своєму сегменті, а гортанне звучання його трициліндрового двигуна говорить пристрасним автолюбителям саме те, що вони хочуть почути», — розповів директор Ford Performance у Європі Лео Рукс (Leo Roeks).

Нова версія славетного «хот-хетча» від Ford, розроблена підрозділом Ford Performance з максимальною увагою до практичності повсякденної експлуатації, економічності і водночас надзвичайних вражень від керування, здатна догодити новачкам і задовольнити експертів, вже доступна для замовлення.

# # #

Про компанію Ford Motor Company

Ford Motor Company — міжнаціональна компанія зі штаб-квартирою в Дірборні (штат Мічиган, США). Компанії займається проектуванням, виробництвом, фінансовими послугами та обслуговуванням всього спектру автомобілів Ford: вантажівок, позашляховиків, електромобілів та розкішних авто Lincoln, надає фінансові послуги через компанію Ford Motor Credit Company та прагне здобути позицію лідера в сфері електрифікації, автономності транспортних засобів та рішень забезпечення мобільності. У компанії Ford працює близько 202 000 осіб по всьому світу. Для отримання додаткової інформації про компанію Ford, її продукцію та Ford Motor Credit Company перейдіть за посиланням www.corporate.ford.com .

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і технічне обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 54 тисячам робітників на підприємствах, що знаходяться в повній власності компанії, і приблизно 69 тисячам осіб, якщо враховувати спільні та неконсолідовані підприємства. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.