Офіційно відкрито найбільший концептуальний дилерський центр JAGUAR LAND ROVER Київ Аеропорт

10.07.2018
 
 

 

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт, концептуальний дилерський центр нового глобального стандарту «арочного» дизайну офіційно розпочав свою роботу на Бориспільському шосе 26 червня 2018 року. У церемонії відкриття брали участь: Іван Гинянський, засновник та власник «Віннер Груп Україна», Петро Рондяк, генеральний директор «Віннер Груп Україна», Ендрю Жаго, директор із продажів Jaguar Land Rover на ринках імпортерів Європи, які, перерізавши стрічку, ознаменували офіційне відкриття салону для прихильників брендів. Мер міста Києва Віталій Кличко також приєднався до відкриття та відзначив неймовірний внесок «Віннер Груп Україна» у розвиток автомобільного бізнесу в Україні.

Оригінальну концепцію та притаманні бренду британські риси втілено в кожному елементі салону та адаптовано для дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Аеропорт. На понад 7500 м2 розташовані:

  • унікальний шоурум для 14 авто, що відповідає новітнім міжнародним стандартам
  • зони Drive-in та інтерактивного прийому авто
  • зона сервісу площею 1188 м2 із 15 підйомниками та 2 мийками
  • студія персоналізації автомобілів
  • унікальна зона автомобілів із пробігом Approved
  • зона експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції
  • концептуальний Бариста Бар та сигарний лаунж
  • затишна зона відпочинку та дитяча кімната
  • підземний паркінг площею 2540 м2 для додаткових 79 автомобілів

У своєму підході до справи Jaguar Land Rover Київ Аеропорт керується головними принципами клієнтоорієнтованості: індивідуальність, прозорість, відповідальність. Про такий підхід свідчить зокрема одна з особливостей дилерського центру Jaguar Land Rover – зона Drive-in. Суть її полягає у тому, що  клієнти сервісу одразу заїжджають до приміщення, де їх вітає працівник рецепції, приймає авто та проводить до лаунж-зони. Тобто передача авто на сервіс відбувається не на вулиці, а в комфортному критому приміщенні. Поряд із зоною Drive-in – зона інтерактивного прийому авто, де кожен клієнт має можливість бути залученим до діагностики свого авто. Головною метою зони інтерактивного прийому є виявлення всіх видимих пошкоджень, зношень та видимих несправностей автомобіля, а також погодження з клієнтом потреби у їх виправленні.

Окрім особливих зон сервісу, клієнти дилерського центру мають змогу насолодитись атмосферою вишуканого британського стилю у шоурумі. Затишок у виставкових залах створюють виключно стримані та преміальні матеріали – скло та горіхове дерево, натуральна шкіра втілюють новітню концепцію дизайну та вишуканого британського стилю. Виставкові зали автомобілів поділено на дві частини – для представлення автомобілів Jaguar та Land Rover відповідно. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність.

Ще одна особливість концептуального центру Jaguar Land Rover – студія персоналізації автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зоною експонування колекцій аксесуарів та брендової продукції. Зона персоналізації надає можливість створювати власне авто за допомогою конфігуратора та окулярів VR (віртуальної реальності). Вперше стало можливим побачити авто неначе в реальному житті!

Для найвищого рівня обслуговування клієнтів, новий дилерський центр пропонує унікальні переваги: 10 підмінних автомобілів, аеропорт-сервіс та трек для позашляхового випробування автомобілів, щоб кожен клієнт міг повною мірою переконатися у найкращих ходових характеристиках Jaguar та Land Rover. Дилерський центр пропонує гостям зони для відпочинку та роботи: дитяча кімната, місце для матері та дитини, Бариста Бар та комфортні лаунж-зони.

Обслуговування автомобілів Jaguar Land Rover здійснює професійний персонал відділу продажу та сервісу, який проходить регулярне навчання в академії Jaguar Land Rover та на базі «Віннер Коледж».

Грандіозну вечірку з нагоди відкриття салону відвідали понад 300 гостей та поціновувачів брендів, зокрема й селебриті, серед яких представники Національної збірної України з футболу. Ведучим заходу став прихильник бренду Land Rover – Юрій Горбунов.

Особливу атмосферу свята створили раритетні авто Jaguar XK-120, легендарний спортивний автомобіль, що вперше виїхавши на дорогу в 1948 році, став найшвидшим серійним автомобілем, та справжній британський позашляховик сера Вінстона Черчілля та Її Величності Королеви Єлизавети ІІ, Land Rover Defender, випуск якого ні разу не зупинявся з 1948 до 2016 року.

Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Київ Аеропорт відкриває нову сторінку розвитку брендів Jaguar Land Rover в Україні.

Адреса, контакти та графік роботи:

 

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт

Адреса: вул. Київська, 45

с. Чубинське (Бориспільське шосе), Київська обл.

 

Часи роботи:

Понеділок – П’ятниця  – 09:00  – 19:00

Субота – Неділя           – 10:00 – 18:00

 

Т: 044 202 11 11

Е: jlr@winner.ua

kyiv.jaguar.uakyiv.landrover.ua