Завдяки оновленню Ford Mustang досконалі потужні технології та аудіосистема B&O PLAY стануть доступні ще більшій кількості клієнтів

07.05.2018

  • Ford розширює перелік технологій нового Mustang за рахунок системи налаштовного спортивного вихлопу Active Valve Performance Exhaust моделей з двигуном EcoBoost об’ємом 2,3 л, завдяки чому водії зможуть регулювати інтенсивність звучання випускної системи відповідно до власного настрою
  • Нова технологія синхронізації обертів, що забезпечує плавне пониження передач у супроводі спортивного «поштовху» двигуна, відтепер входить у стандартну комплектацію моделей Mustang з 5,0-літровим 450-сильним двигуном V8.
  • Віднині для Mustang вперше доступна преміальна аудіосистема B&O PLAY потужністю 1000 Вт, що відтворює звук через 12 високопродуктивних динаміків і забезпечує унікальну якість звучання
  • На додаток до відтінку Dark Highland Green, палітра кольорів кузова спеціальної версії Mustang BULLITT поповнилась класичними кольорами Velocity Blue та Need for Green

КЕЛЬН, Німеччина, 7 травня 2018 р. — Компанія Ford оголосила про додаткові оновлення для Ford Mustang, спрямовані на покращення динаміки, вражень від керування, рівня комфорту і зручності, а також розширення переліку можливостей для персоналізації світового бестселера серед спортивних купе.

Новий 2,3-літровий двигун EcoBoost моделі Ford Mustang вперше пропонується з новим активним клапаном випускної системи, що раніше був доступний тільки для моделей Mustang з 5,0-літровим двигуном V8 і дозволяє водіям регулювати інтенсивність звучання випускної системи відповідно до власного настрою та ситуації на дорозі. Двигун комплектується чотирма стильними вихлопними трубами.

Нова технологія синхронізації обертів, яка дебютувала в спеціальній версії Ford Mustang Bullitt і забезпечує плавне пониження передач у супроводі спортивного «поштовху» двигуна, увійде до переліку стандартного оснащення нових моделей Mustang з 5,0-літровим двигуном V8 потужністю 450 к.с. та 6-ступеневою МКП.

Нова аудіосистема B&O PLAY потужністю 1000 Вт, що пропонується як додаткова опція, розподіляє звук через 12 динаміків і забезпечує преміальний рівень відтворення, а до переліку нових кольорів кузова увійшли відтінки Velocity Blue, що дихає класикою, та динамічний Need for Green.

«Протягом останніх 54 років постійне удосконалення та впровадження інновацій були важливою складовою успіху Mustang, а додатковим підтвердженням популярності слугують 35 000 щасливих покупців з Європи, що придбали автомобілі цієї моделі з моменту початку продажів у регіоні в 2015 році, — заявив Ролант де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент Ford of Europe з маркетингу, продажів і сервісу. – Останні оновлення, до переліку яких увійшли технологія синхронізації обертів та аудіосистема преміум-класу B&O PLAY потужністю 1000 Вт, дозволяють підкреслити характер моделі та посилюють привабливість цього культового автомобіля в очах прихильників».

Режим «Хороший сусід»

Налаштування системи спортивного вихлопу Mustang можна змінювати за допомогою цифрової РК панелі приладів з 12″ екраном або стандартної панелі діагоналлю 4,2 дюйма. Обирати можна серед режимів керування Normal, Sport, Track і Snow/Wet, а також двох нових — Drag Strip і My Mode («Мій режим»), який можна налаштовувати під себе.

Крім того, можна запрограмувати інноваційний режим «Хороший сусід» на автоматичне обмеження рівня гучності випускної системи в заздалегідь визначений час дня, щоб не турбувати сусідів.

2,3-літровий двигун EcoBoost, яким оснащується Mustang, розвиває потужність у 290 к.с. та видає крутний момент у 440 Н·м, витрата пального становить 9,0 л/100 км, а рівень викидів CO2 дорівнює 199 г/км у разі поєднання з 6-ступеневою МКП*. Функція короткочасного збільшення тиску наддуву турбонагнітача, що активується під час різкого прискорення і забезпечує додатковий імпульс енергії при кожному підвищенні передачі, покращує чутливість і сприяє забезпеченню більш яскравих вражень від керування.

Технологія синхронізації обертів задля підвищеної плавності перемикання

Водії нового Ford Mustang з 5,0-літровим двигуном V8 зможуть оцінити переваги нової технології контролю обертів, яка використовує електронну систему керування двигуном і надає дросельній заслінці легкий «поштовх» під час перемикання на нижчу передачу, таким чином підлаштовуючи швидкість обертання двигуна до швидкості обраної передачі для більш плавного та рівного перемикання.

5,0-літровий двигун Ford V8 потужністю 450 к.с. зазнав подальшого удосконалення і відтепер забезпечує ще більшу потужність і вищу частоту обертів. Це стало можливим завдяки використанню нової системи безпосереднього впорскування двокомпонентного пального під високим тиском і розподіленого впорскування під низьким тиском, яка забезпечує витрату пального на рівні 12,1 л/100 км при значенні викидів CO2 у 270 г/км на моделях з 10-ступеневою автоматичною коробкою передач Ford*.

Сенсаційне звучання і стиль

Нова аудіосистема преміум-класу B&O PLAY, спеціально адаптована до особливостей салону нового Mustang, забезпечує багате звучання на всіх посадкових місцях.

Система оснащена сабвуфером із подвійною звуковою котушкою для глибоких, чистих басів, а також високопродуктивними трисмуговими динаміками передніх дверей для рівномірного розподілу звуку всім салоном. Пасажири можуть повною мірою насолоджуватися потоковим відтворенням музики через мультимедійну систему SYNC 3 нового Mustang, яка підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto™.

Віднині покупцям нового Mustang доступні додаткові можливості для персоналізації свого авто, недоступні раніше, та вражаючі нові кольори, до переліку яких входять ефектний Velocity Blue і динамічний Need for Green. До того ж, дещо раніше цьогоріч на честь 50-ї річниці легендарного кінофільму від Warner Bros. компанія Ford представила нову версію Ford Mustang Bullitt для європейського ринку, що доступна виключно в кольорі Shadow Black або класичному Dark Highland Green і приводиться в рух оновленим 5,0-літровим двигуномV8**.

До переліку досконалих технологій допомоги водієві нового Ford Mustang входять регульована підвіска MagneRide®, система виявлення перехожих (Pedestrian Detection) із передаварійним механізмом гальмування (Pre-Collision Assist) та система утримання в межах смуги руху Lane Keeping Aid.

# # #

Android та Android Auto — торгові марки, що належать Google Inc.

MagneRide є товарною маркою BWI Group

*Заявлені рівні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності було виміряно згідно з технічними вимогами та специфікаціями Європейських Норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з останніми поправками. Споживання пального та викиди CO2 вказані для моделей автомобіля, а не для конкретного автомобіля. Проведена стандартна процедура випробувань дає змогу здійснювати порівняння між різними типами машин і різними виробниками. Окрім економічності споживання пального автомобілем, роль у визначенні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності відіграє техніка керування, а також інші нетехнічні чинники. CO2 є головним парниковим газом, що впливає на глобальне потепління.

Починаючи з 1 вересня 2017 року, деякі нові автомобілі проходитимуть процедуру сертифікації за всесвітньою узгодженою процедурою випробувань транспортних засобів малої вантажності (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) згідно з вимогами європейського регламенту (ЄС) 2017/1151 в останній редакції, що передбачає новий, більш реалістичний порядок визначення витрат пального та рівня викидів CO2. Починаючи з 1 вересня 2018 року, процедура WLTP повністю замінить новий європейський їздовий цикл (NEDC), що наразі використовується. На етапі поступової відмови від використання NEDC буде здійснюватися зворотна кореляція отриманих за процедурою WLTP показників споживання пального та викидів CO2 до стандарту NEDC. У зв’язку зі зміною деяких елементів тестів можливі деякі відхилення від попередніх показників паливної економічності та рівня викидів, тобто показники споживання пального та рівня викидів CO2 для одного і того ж автомобіля можуть відрізнятися.

**Офіційно підтверджені показники паливної ефективності та викидів CO2 буде опубліковано ближче до дати початку продажів.

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і технічне обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 54 тисячам робітників на підприємствах, що знаходяться в повній власності компанії, і приблизно 69 тисячам осіб, якщо враховувати спільні та неконсолідовані підприємства. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були завезені до Європи в 1903 році — у тому ж році була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.