Інформація для клієнтів

Шановний Клієнте!

З метою оперативного виконання постанов про накладення адміністративних стягнень, штрафи за правопорушення, що виникли з вини Лізингоодержувачів, з 15 березня 2021 року ВІННЕР ЛІЗИНГ, як власник транспортних засобів, буде сплачувати самостійно. 

Якщо під час експлуатації Вами об’єкта лізингу було допущено адміністративне правопорушення, постанову про таке порушення буде направлено на адресу ВІННЕР ЛІЗИНГ. 

ВІННЕР ЛІЗИНГ самостійно забезпечить оплату штрафу за таке порушення в строк, який не перевищує 10 банківських днів з дня одержання постанови. За таких умов сума до сплати за таке правопорушення становитиме 50% від розміру штрафу, зазначеного у постанові. 

ВІННЕР ЛІЗИНГ направлятиме на Вашу адресу інформацію щодо оплати штрафу, копію постанови та рахунок на компенсацію витрат ВІННЕР ЛІЗИНГ, які пов’язані зі сплатою такого штрафу, включаючи ПДВ. Вам необхідно оплатити такий рахунок у строк та у розмірі, зазначені в ньому. 

Якщо постанова про вчинення адміністративного правопорушення складена безпосередньо на місці вчинення такого порушення на ім’я водія транспортного засобу, суму штрафу за такою постановою Ви можете сплачувати самостійно, не повідомляючи про це компанію.

У разі, якщо Ви самостійно сплатили штраф після 15 березня 2021 року, постанова про вчинення адміністративного правопорушення щодо якого складена не безпосередньо на місці вчинення правопорушення та виписана не на ім’я водія транспортного засобу – зазначена обставина не звільняє Вас від оплати рахунку на компенсацію витрат ВІННЕР ЛІЗИНГ, що пов’язані зі сплатою такого штрафу.