Інформація для клієнтів

Шановний Клієнте!

З метою оперативного виконання постанов про накладення адміністративних стягнень, штрафи за порушення правил дорожнього руху, що виникли з вини Лізингоодержувачів, з 15 лютого 2023 року підлягають сплаті в наступному порядку:

  • ТОВ «ВІННЕР ЛІЗИНГ» направлятиме на Ваш email інформацію, що за транспортним засобом в автоматичному режимі було зафіксовано порушення правил дорожнього руху з можливістю онлайн оплати штрафу зі знижкою 50%;
  • У разі несплати Вами штрафу, Постанова про накладення адміністративного стягнення надсилається в паперовій формі власнику транспортного засобу – ТОВ «ВІННЕР ЛІЗИНГ». Після отримання паперової версії Постанови ТОВ «ВІННЕР ЛІЗИНГ» самостійно сплачує штраф та виставляє Лізингоодержувачу рахунок на компенсацію суми штрафу з врахуванням нарахованих податків (ПДВ, ВЗ, ЄСВ, ПДФО). Вам необхідно оплатити такий рахунок у строк та у розмірі, зазначені в ньому. 

Якщо постанова про вчинення адміністративного правопорушення складена безпосередньо на місці вчинення такого порушення на ім’я водія транспортного засобу, суму штрафу за такою постановою Ви можете сплачувати самостійно, не повідомляючи про це ТОВ «ВІННЕР ЛІЗИНГ».

У разі, якщо Ви самостійно сплатили штраф після 15 лютого 2023 року, постанова про вчинення адміністративного правопорушення щодо якого складена не безпосередньо на місці вчинення правопорушення та виписана не на ім’я водія транспортного засобу – зазначена обставина не звільняє Вас від оплати рахунку на компенсацію витрат ВІННЕР ЛІЗИНГ, що пов’язані зі сплатою такого штрафу.